Scroll Top

NAGRODY

NAGRODY

Rok 2008

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Przyroda za zdjęcie Bociana Czarnego w Chochołowie.

Rok 2009

Moje zdjęcie Krzyża na Giewoncie ze śmigłowca zostało wybrane zdjęciem miesiąca gazety Rzeczpospolita.

Rok 2010

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Wydarzenia za zdjęcie na którym kilkunastu mieszkańców Haiti ogląda telewizor podłączony do agregatu.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Wydarzenia za zdjęcie Haitańczyka trzymającego na głowie wodę w foli.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Wydarzenia za zdjęcie ukazujące czaszki Haitańczyków wbite w pręty gruzów budynku.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Wydarzenia za fotoreportaż ukazujący Haiti w miesiąc po trzęsieniu ziemi.

Rok 2011

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Życie Codzienne za zdjęcie z Sylwestra na Krupówkach.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Cywilizacja za zdjęcie cienia samolotu na autostradzie w Miami w USA.

Zdobyłem 2 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Przyroda za zdjęcie katastrofy ekologicznej na Węgrzech.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Społeczeństwo za zdjęcie z Sylwestra na Krupówkach.

Zostałem laureatem Konkurs Fotografii Ulicznej – Leica Street Photo – Moment jest jeden, za zdjęcie cienia samolotu na autostradzie w Miami.

Zostałem wyróżniony w Wielkim Konkursie National Geographic za fotoreportaż z Haiti.

Zostałem nominowany do nagrody w konkursie fotograficznym Prasowe Zdjęcie Roku za fotoreportaż z Turcji po trzęsieniu ziemi.

Zostałem nominowany do nagrody w konkursie fotograficznym Prasowe Zdjęcie Roku za fotoreportaż ukazujący zamieszki podczas Święta Niepodległości w Warszawie.

Rok 2012

Zostałem nominowany do nagrody Dziennikarz Małopolski 2011 w kategorii Fotoreporter.

Rok 2013

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie SGL Local Press 2012 w Kategorii Fotografia Prasowa za zdjęcie kibiców jadących na skoki w Zakopanem.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Wydarzenia za zdjęcie katastrofy kolejowej w Szczekocinach.

Zostałem nominowany w konkursie Nagrody Dziennikarzy Małopolskich 2012 w kategorii Fotoreporter.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Sport za fotoreportaż z zawodów rowerowych w Kluszkowcach.

Zdobyłem 1 miejsce w Wielkim Konkursie National Geographic w kategorii Najszybciej do doskonałości za zdjęcie z Mistrzostw Europy w kajakarstwie slalomowym.

Moje zdjęcia Zorzy Polarnej w Norwegii i psich zaprzęgów w Zawoi znalazły się w finale konkursu Ekologia w Obiektywie organizowanym przez firmę Bayer.

Rok 2014

Zostałem nominowany do nagrody SGL Local Press 2013 w kategorii Fotografia Prasowa za zdjęcie snowboardzisty, który przeskakuje nad odpoczywającym na skuterze ratownikiem TOPR-u.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Życie Codzienne za zdjęcie Lunch w Las Vegas na Krupówkach.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Sport za zdjęcie z Mistrzostw Świata w kajakarstwie slalomowym.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Sport za zdjęcie Tour De Pologne na Podhalu.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Środowisko za zdjęcie kontrowersyjnego zwyczaju oczyszczania koni w ogniu w San Bartolome de Pinares w Hiszpanii.

Zdjęcie z festiwalu Luminarias w San Bartolome de Pinares w Hiszpanii przedstawiające konia przeskakującego przez ogień zostało wybrane Zdjęciem Dnia na stronie internetowej tvn24.pl – świat na najciekawszych zdjęciach.

Za fotoreportaż Halny na Podhalu zdobyłem główną nagrodę w kategorii Fotoreporter w konkursie Nagroda Dziennikarzy Małopolskich.

Rok 2015

Amerykańska strona www.distractify.com wybrała moje zdjęcie z festiwalu “Luminarias” jako jedne z najlepszych strzałów 2014 roku.

Zostałem nominowany do nagrody im. Erazma Ciołka w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za fotoreportaż z powodzi na Bałkanach.

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie SGL Local Press 2014 w Kategorii Fotografia i Fotoreportaż za zdjęcie “Sianokosy w Rzepiskach rozpoczęte”.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Przyroda za zdjęcie powodzi na Bałkanach.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Przyroda za zdjęcie kontrowersyjnego zwyczaju oczyszczania koni w ogniu w San Bartolome de Pinares w Hiszpanii.

Zostałem nominowany w konkursie Nagroda Dziennikarzy Małopolskich 2014 w kategorii Fotoreporter za fotoreportaż o przyjaźni łani Wandy i pana Stefana.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Kultura i Człowiek za zdjęcie z treningu przed castingiem do Mam Talent w Zakopanem.

Moje zdjęcie z festiwalu “Rapa das Bestas” w Hiszpanii znalazło się w gronie najciekawszych zdjęć tygodnia z całego świata “Week in photos” na amerykańskiej stronie internetowej www.slate.com.

Moje zdjęcie z festiwali “Bous a la mer” w Hiszpanii zostało wybrane zdjęciem tygodnia “Pictures of the week” w jednym z największych portali internetowych na świecie www.msn.com.

Zostałem wyróżniony w konkursie National Geographic Traveler Photo Contest za zdjęcie “Górale podczas sianokosów w Rzepiskach”.

Moje zdjęcie uchodźców z miasteczka Röszke na Węgrzech znalazło się na pierwszej pozycji w rozsyłanym po cały świat newsletterze, promującym najlepsze tematy i zdjęcia dnia fotografów agencji Getty Images.

Moje zdjęcie uchodźców z miasteczka Röszke na Węgrzech zostało wybrane zdjęciem tygodnia w węgierskim portalu www.nlcafe.hu.

Rok 2016

Zostałem nominowany do nagrody im. Erazma Ciołka w konkursie SDP 2015 organizowanym przez Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za fotoreportaż z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zostałem nominowany do nagrody im. Eugeniusza Lokajskiego w konkursie SDP 2015 organizowanym przez Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za zdjęcie piłkarzy w Morawczynie.

Zdobyłem 1 miejsce w kategorii Kultura za zdjęcie z festiwalu Rapa das Bestas w konkursie Fotoreporter Roku 2015 organizowanym przez Stowarzyszenie Fotoreporterów.

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie SGL Local Press 2015 w Kategorii Fotografia i Fotoreportaż za zdjęcia z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zostałem wyróżniony w konkursie FEP European Professional Photographer of the Year w kategorii Wildlife za zdjęcie z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zostałem wyróżniony w konkursie FEP European Professional Photographer of the Year w kategorii Reportage/Photojournalism za zdjęcie pożaru w Kościelisku.

Zostałem wyróżniony w konkursie Kuwait Grand Photography Contest za dwa zdjęcia z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zdobyłem wyróżnienie (Overall Highly Commended) w konkursie Event Photography Awards w kategorii Sporting Events za zdjęcie z zawodów rowerowych Joy Ride BIKE Fest w Kluszkowcach.

Zdobyłem 2 miejsce w konkursie Event Photography Awards w kategorii Cultural Events za zdjęcie z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie Event Photography Awards w kategorii Sporting Events za zdjęcie z zawodów rowerowych Joy Ride BIKE Fest w Kluszkowcach.

Zdobyłem 2 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Sport za zdjęcie piłkarzy w Morawczynie na Podhalu.

Zostałem nominowany w konkursie Nagrody Dziennikarzy Małopolskich 2015 w kategorii Fotoreporter za zdjęcie uchodźców w Röszke.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie dotART Urban International Photo Contest w kategorii portfolios & stories za fotoreportaż z zawodów Joy Ride BIKE festival w Kluszkowcach.

Moje zdjęcie walczących koni podczas festiwalu Rapa das Bestas znalazło się w finale Wielkiego Konkursu National Geographic.

Moje zdjęcie z Haiti po trzęsieniu ziemi znalazło się w TOP 100 najlepszych zdjęć konkursu LensCulture Street Photography Awards 2016.

Zdobyłem 2 miejsce w konkursie IPA International Photography Awards 2016 w kategorii Nature: Seasons za zdjęcie „Słowacka Toskania” w Tatrach.

Zostałem wyróżniony w konkursie Siena International Photo Awards 2016 w kategorii Open Monochrome za zdjęcie z festiwalu Rapa das Bestas.

Zdobyłem 2 miejsce w Polskim Konkursie Fotografii Sportowej w kategorii profesjonalnej za zdjęcie Tour De Pologne na Podhalu.

Zostałem finalistą konkursu Travel Photographer of the Year 2016 za serię zdjęć „Górale”.

Rok 2017

Zostałem nominowany do nagrody Fotoreporter Roku 2016 organizowanej przez Stowarzyszenie Fotoreporterów w kategorii Fotoraport: Polska za zdjęcie przedstawiające Redyk na Podhalu.

Moje zdjęcie piłkarzy w Morawczynie trafiło do finału konkursu Memorial Maria Luisa w kategorii Aventura.

Zostałem nominowany do nagrody SGL Local Press 2016 w kategorii Fotografia za portret kobiety w swoim zrujnowanym mieszkaniu w centrum Zakopanego.

Moje dwie fotografie trafiły do finału konkursu Siena International Photo Awards 2017.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie BZ WBK Press Foto w kategorii Natura za zdjęcie z festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zostałem nominowany w konkursie Nagrody Dziennikarzy Małopolskich 2016 w kategorii Fotoreporter za fotoreportaż ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Zostałem nominowany do nagrody Grand Press Photo w kategorii Środowisko za zdjęcie walczących koni podczas festiwalu Rapa das Bestas w Hiszpanii.

Zdobyłem 2 miejsce ( srebrny medal ) w konkursie Px3 Prix de la Photographie Paris w kategorii Nature/Sky za serię zdjęć „Obłoki Perłowe”.

Zostałem laureatem konkurs Leica Street Photo za zdjęcie przedstawiające redyk na Podhalu.

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie Vincent Van Gogh Photo Award za zdjęcie balotów słomy w Tatrach na Słowacji.

Zdobyłem 3 miejsce ( Highly Commended ) w konkursie Insight Astronomy Photographer of the Year w kategorii Skyscapes.

Moje cztery fotografie górali z projektu „Twardy jak skała” trafiły do finału konkursu International Mountain Summit Photo Contest.

Moje zdjęcie przedstawiające walczące konie podczas festiwalu Rapa das Bestas zostało wyróżnione w konkursie Black and White Spider Awards.

Rok 2018

Zostałem nominowany do tytułu Fotoreporter Roku 2017 w konkursie Stowarzyszenia Fotoreporterów.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie Fotoreporter Roku 2017 w kategorii Natura i Cywilizacja za zdjęcie podczas redyku w Mizernej.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie Fotoreporter Roku 2017 w kategorii Portret za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie Pictures of the Year International w kategorii Portrait Series za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie SGL Local Press 2017 w Kategorii Fotografia i Fotoreportaż za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zostałem nominowany do głównej nagrody w konkursie im. Erazma Ciołka organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zdobyłem 3 miejsce w konkursie NPPA Best of Photojournalism w kategorii Portrait Series za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zostałem nominowany w konkursie Nagroda Dziennikarzy Małopolski 2017 w kategorii Fotoreporter za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Moje zdjęcie przedstawiające redyk w Mizernej trafiło do finału konkursu Streetfoto San Francisco 2018.

Zdobyłem 2 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii Środowisko za zdjęcie niedźwiedzi w lasku w Zakopanem.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie Grand Press Photo w kategorii fotoreportaż Ludzie za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Zdjęcie przedstawiające redyk w Mizernej trafiło do finału konkursu Hamdan International Photography Awards (HIPA).

Zdjęcie obłoków perłowych trafiło do finału konkursu Weather Photographer of the Year.

Zdobyłem 1 miejsce w Wielkim Konkursie National Geographic w kategorii Ludzie za portret górala Jana Malinowskiego z serii „Twardy jak skała”.

Zostałem wyróżniony w konkursie Siena International Photo Awards w kategorii Journeys & Adventures za zdjęcie redyku w Mizernej.

Moje zdjęcie zrobione podczas redyku zostało wyróżnione w kategorii People w konkursie Black and White Spider Awards.

Zdobyłem 1 miejsce w konkursie PCOI – CHIIZ Photography Club of India w kategorii Social Documentary za zdjęcie z Haiti.

Trafiłem do finału konkursu Malta International Photo Award za serię zdjęć „Twardy jak skała. Portrety polskich górali”.

Rok 2019

Zostałem laureatem konkursu Life Framer „World Travelers” za zdjęcie podczas redyku w Mizernej.

Zdobyłem główną nagrodę w konkursie SGL Local Press 2018 w kategorii Fotoreportaż za zdjęcia podczas redyku.

Zostałem nominowany do głównej nagrody w Konkursie im. Erazma Ciołka organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za serię zdjęć „Silna jak halny. Portrety polskich góralek”.

Zostałem nominowany do głównej nagrody w Konkursie im. Erazma Ciołka organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za fotoreportaż „Redyk”.